Cesab jest jedną z najpopularniejszych marek wózków widłowych. Ponad 70-letnie doświadczenie w kreatywnym projektowaniu i produkcji wózków widłowych pomogło uzyskać firmie ugruntowaną pozycję na rynku.

Wózki widłowe marki Cesab charakteryzują się doskonałym, precyzyjnym wykonaniem opartym na jednym z najlepszych systemów produkcyjnych – ISO 14001 TPS. Dzięki czemu wózki widłowe Cesab odznaczają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością i ekonomią jazdy.

Wózki widłowe Cesab – niezawodna pomoc na ograniczonej przestrzeni

Doskonała zwrotność i kompaktowa budowa wszystkich wózków widłowych marki Cesab sprawia, że sprawdzają się w pracy na bardzo ograniczonych przestrzeniach. Jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo, zarówno operatora wózka, jak i transportowanego przez niego towaru. Ponadto wózki Cesab wyposażone zostały w nowoczesną technologię produkcji odpadów, przez co przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, marki takie jak Cesab, Toyota i Manitou wprowadziły do swojej oferty również wózki widłowe używane. Dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z doskonałej jakości i wysokich standardów bezpieczeństwa.

Wózki widłowe Cesab – nowoczesna technologia i bezpieczeństwo

Wózki widłowe marki Cesab są projektowane i produkowane z dbałością o każdy detal. Zastosowanie najnowszych technologii oraz ekologicznych rozwiązań jest dla firmy niezwykle istotne. Dlatego też urządzenia zostały opatrzone certyfikatem ISO 14001 TPS, potwierdzającym wykonanie ich za pomocą jednego z najnowocześniejszych na świecie systemów produkcyjnych. Wózki widłowe Cesab tworzone są z myślą o podniesieniu wydajności pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz ochronie środowiska naturalnego.

wózek widłowy cesab

Swoim klientom Cesab dostarcza zarówno wózki spalinowe hydrokinetyczne, jak i hydrostatyczne, doskonale sprawdzające się w pracach wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz (nawet w niesprzyjających warunkach). Wózki widłowe spalinowe zaprojektowano z myślą o komforcie pracy operatora, ekonomii jazdy oraz niezawodności. Bezsprzecznie wydajne i zwinne wózki widłowe spalinowe są jednym ze sztandarowych produktów marki Cesab.

Wózki widłowe takich marek jak; Cesab, Toyota czy Manitou to bogate zaplecze różnych modeli wózków widłowych elektrycznych, spalinowych, wysokiego składowania, a także wózków paletowych ręcznych i elektrycznych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]