dom

Projektant wnętrz to osoba, która specjalizuje się w urządzaniu mieszkania. Aby jednak projekt, który będzie efektem jego pracy w 100% Cię zadowalał, konieczna jest współpraca. Jak dogadać się ze specjalistą w branży dekoratorskiej? Dlaczego w ogóle warto z nim rozmawiać? Na co zwrócić uwagę decydując się na współpracę z  projektantem wnętrz? O tym wszystkim w dzisiejszym artykule.

Twoja wizja jest naprawdę ważna

Każdy profesjonalny projektant wnętrz będzie brał pod uwagę Twoje zdanie, dlatego też nie musisz się bać, że decydując się na współpracę tak naprawdę stracisz kontrolę nad przyszłymi zakupami. Współpraca z projektantem wnętrz polega przede wszystkim na rozmowie. Jeżeli masz już w głowie jakąś wizję (choćby bardzo skromną) na temat tego w jakim stylu i jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie, koniecznie podziel się tym ze specjalistą. Warto będzie też pokazać dekoratorowi przykładowe aranżacje lub po prostu meble, które Ci się podobają lub które uważasz za szczególnie praktyczne. Takie praktyczne „inspiracje” pokazują Twój gust oraz zamiłowania.

Priorytety mają znaczenie: warto je ustalić

Ważną przestrzenią we współpracy z projektantem wnętrz jest ustalenie sobie priorytetów. Zależy Ci na pięknym mieszkaniu – jest to prawda powszechnie znana, ale w jakim stopniu ma być ono wygodne? Jakie potrzeby mają przyszli domownicy? Planujesz powiększenie rodziny? A może Twoi rodzice lub teściowie będą mieszkać razem z Tobą? Takie aspekty warto uzmysłowić osobie, która będzie pracować nad projektem, ponieważ wnętrze domu może być naprawdę praktyczne dla wszystkich. Bardzo ważną zaletą skorzystania z usługi projektowania wnętrza jest to, że indywidualne potrzeby mogą być zaspokojone. Tego rodzaju konsultacje możesz uzyskać m.in. w Warszawie. Aby to zrobić, odwiedź stronę internetową projektowaniewnetrz24.eu, na której w zakładce „Kontakt” znajduje się numer telefonu oraz formularz kontaktowy do prowadzącej biuro projektowe projektantki wnętrz.

Masz pytanie? Nie wahaj się, ale pytaj!

Jeżeli na którymś etapie współpracy z projektantem wnętrz w Twojej głowie pojawi się jakieś pytanie, np. „Czy ta kanapa musi być czerwona?” albo „Jaki kolor poduszek będzie odpowiedni do złotych zasłonek jeżeli biel uważam za niepraktyczną?”, nie bój się go zadać. Pamiętaj, że współpracujesz z profesjonalistą, który dysponuje odpowiednią wiedzą z zakresu aranżacji i który może się nią podzielić właśnie z Tobą. Możesz zgłaszać wszelkie uwagi, mocne i słabe strony do projektu, aby razem dojść do porozumienia i uzyskać efekt, o jakim marzysz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]