Polecani producenci mebli warsztatowych

Wyposażenie warsztatowe czy garażowe jest istotne, takie meble muszą być solidne i funkcjonalne. Jakich producentów mebli warsztatowych i metalowych możemy znaleźć w naszym kraju? Przedstawiamy listę polskich producentów.

Lista producentów mebli warsztatowych

Poniżej przedstawiamy listę firm, które zajmują się produkcją mebli warsztatowych i metalowych. Zajmują się oni zarówno projektem, jak i montażem takich szafek, stołów.

PROMAG

Promag to firma, która działa od 20 lat, zajmują się produkcją mebli metalowych do biur, warsztatów czy szkół. Zajmują się także wyposażeniem magazynów i urządzeń transportu wewnętrznego. Misją firmy jest stworzenie jak największej ilości nowoczesnych magazynów do składowania i transportu towarów. W ich ofercie znajdziemy stoły warsztatowe, wózki czy krzesła.

Hoori, polski producent mebli garażowych

Dobrej jakości meble warsztatowe przejrzysz na hoori.pl, to polski producent mebli do garażu czy warsztatu samochodowego. Wszystkie ich meble wykonane są ze stali konstrukcyjnej i drewna. W ofercie firmy można znaleźć wielofunkcyjne meble, np. stoły warsztatowe 3w1, które służą jednocześnie za stół warsztatowy, półki i schowek na narzędzia.

FAST-SERVICE

Firma FAST-SERVICE działa od 1991 roku, to producent mebli warsztatowych, zajmują się w dużej mierze profesjonalnym wyposażeniem warsztatów. Wykorzystują oni nowe technologie, by meble były jak najbardziej funkcjonalne. W ofercie znajdziemy szafki narzędziowe, wózki diagnostyczne czy stojaki na narzędzia. Meble wykonywane są na zamówienie, według wytycznych klienta.

Meble warsztatowe od JDK Poland

JDK Poland to producent mebli warsztatowych z województwa lubelskiego. Od wielu lat zajmują się produkcją stołów czy szafek garażowych. Zajmują się produkcją mebli od samego początku, już od obróbki surowego metalu. Przyjmują od klientów standardowe zlecenia na meble, jak i te bardziej skomplikowane. Podobnie, jak poprzednia firma, wszystkie meble są robione indywidualnie na zamówienie.

Techmark

Techmark to firma, która w dużej mierze nastawiona jest na eksport, zajmują się dystrybucją na rynek europejski i azjatycki. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku, a siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi i w Aleksandrowie Łódzkim. Rocznie produkują nawet 60 tys. sztuk mebli. W ich ofercie znajdziemy meble warsztatowe, biurowe, a nawet medyczne.

Medros — meble metalowe

Medros funkcjonuje od 1989 roku, posiadają własny park maszynowy, dzięki niemu meble są starannie wykończone, z zaskakującą precyzją, wykrawane są do 0,01 mm. Sami projektują meble metalowe, chcą, by było one ładne i funkcjonalne. Wszystkie ich meble posiadają Atest Higieniczny.

Producent mebli metalowych Malow

Malow to jeden z większych producentów metalowych mebli w Europie. W ofercie firmy znajdziemy meble, którymi można wyposażyć biura, banki, szatnie, szpitale, gabinety lekarskie czy warsztaty samochodowe. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne, z czego jeden znajduje się w Charkowie (Ukraina). W ofercie Malow znajdziemy szafy biurowe zabezpieczone pod kątem RODO, meble socjalne, meble warsztatowe czy sportowe.

Met-Pol

Met-pol jako producent mebli metalowych działa na rynku od 1987 roku. Przedsiębiorstwo dysponuje parkiem maszynowym, który pozwolił na produkcję solidnych, dobrze wykończonych mebli. Oferta firmy jest dość szeroka, bo poza meblami do warsztatu czy do garażu, oferuje także szafki, regały czy piętrowe łózka dla dorosłych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]