Uniwersalne skrzyniopalety plastikowe do transportowania leków

Skrzyniopalety plastikowe wyróżniają się bardzo dużą pojemnością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też od wielu lat odgrywają ważną rolę we współczesnym transporcie. Uniwersalne pojemniki bez wątpienia są najpopularniejszą alternatywą dla drewnianych skrzyń, które pod względem wykonania pozostawiają wiele do życzenia.

Wymagająca branża farmaceutyczna

W branży farmaceutycznej tak samo zresztą jak w branży spożywczej zwraca się szczególną uwagę na higienę, dlatego też tym bardziej warto postawić na skrzyniopalety z tworzywa sztucznego o gładkich ścianach. Godny polecenia jest przede wszystkim producent skrzyniopalet, który posiada stosowne atesty PZH. Poliuretanowe skrzyniopalety wykorzystać można do przechowywania wielu kwasów i substancji żrących co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Nowoczesne skrzynie plastikowe posiadają zaokrąglone krawędzie i specjalne stopy, dzięki czemu brud nie gromadzi się w drobnych zakamarkach.

Jakie skrzynie wybrać?

Do transportowania i przechowywania leków zdecydowanie najlepiej sprawdzą się skrzyniopalety z tworzywa sztucznego. Godny uwagi jest przede wszystkim rewelacyjny polietylen HDPE. Producent skrzyniopalet oferuje modele na stopach, płozach i specjalnych kołach, dzięki czemu nie ma nawet najmniejszego problemu z ich transportem. Skrzynie zaprojektowane zostały w taki sposób, aby sprawnie je przewozić za pomocą popularnych wózków widłowych. Skrzyniopalety wyposażone w płozy bez problemu można rozładować nawet w dość ciasnym pomieszczeniu. Wynika to oczywiście z tego, że możliwy jest obrót o 360 stopni. Do wszystkich skrzyniopalet plastikowych można dokupić także dodatkowe pokrywki, które znacząco zwiększają ochronę przechowywanych leków.

Jak wygląda czyszczenie?

Skrzyniopalety plastikowe można błyskawicznie wyczyścić za pomocą zwykłych myjek pod ciśnieniem. Wiele nowoczesnych parownic umożliwia nie tylko kompleksowe czyszczenie, ale również przeprowadzenie profesjonalnej dezynfekcji. Po dokładnym czyszczeniu skrzyniopalety należy pozostawić na słońcu do wyschnięcia. Polipropylen jest odporny na promienie słoneczne, dlatego też nie ma nawet najmniejszego ryzyka uszkodzenia skrzyń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]