sprawdzony sklep z materiałami budowlanymi na Pomorzu

Budując lub remontując dom, a także aranżując teren posesji, klienci szukają zwykle dobrego marketu budowlanego. Co oznacza dobry? Taki, w którym znajdziemy szeroki wachlarz produktów w rozsądnych cenach i pracowników potrafiących doradzić w kwestii wyboru. Dużym atutem jest także możliwość skorzystania z dodatkowych usług – np. transportu czy zakupów online. Osoby szukające takiego miejsca na terenie Pomorza, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sieci sklepów z materiałami budowlanymi BAT.

BAT to najbardziej rozpoznawalna na pomorskim rynku marka z branży budowlanej, działająca już 3 dekady. Początkowo mała rodzinna spółka przekształciła się z biegiem lat w dużą firmę, w której kupić można materiały budowlane i narzędzia najbardziej cenionych i znanych producentów.

Oddziały BAT-u znajdują się obecnie w 13 pomorskich miejscowościach: Sierakowicach, Gdańsku Kokoszkach, Bytowie, Czarnej Dąbrówce, Gowidlinie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Redzie, Słupsku, Starej Kiszewie i Zblewie. Oprócz tego prężnie działa sklep internetowy, dzięki któremu zakupy można zrobić online lub na telefon.

market budowlany bat

Asortyment sklepu to materiały potrzebne na każdym etapie budowy i remontu domu czy mieszkania. Nie brakuje także produktów niezbędnych przy organizacji terenu posesji. Produkty w markecie budowlanym BAT podzielone są ze względu na konkretne kategorie zarówno w punktach stacjonarnych jak i online. Ułatwia to znalezienie odpowiedniego towaru.

Do wyboru mamy działy takie jak:

  • Wykończenie i remont – elewacje, wykończenie wnętrz, docieplenie poddasza, systemy zamocowań, ogrzewanie, bramy garażowe, drzwi, narzędzia i akcesoria budowlane, płyty gipsowe, profile, okna dachowe połaciowe,
  • Prace ziemne i fundamenty – izolacje przeciwwodne, stal, instalacja kanalizacyjna, oczyszczalnie, zbiorniki, kręgi,
  • Stan surowy – materiały ścienne, stropy, materiały drewnopochodne, kominy, chemia budowlana, cement, pokrycia dachowe, instalacja wodociągowa, osprzęt elektryczny,
  • Wokół domu – bruk klinkierowy, kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia, cegła klinkierowa, płoty, kształtki klinkierowe, daszki ogrodzeniowe, kształtki ogrodowe, ogrodzenia, siatki i panele, schody, płytki posadzkowe, parapety, doświetlacze, impregnaty, gazony, płyty chodnikowe, drenaż, kosiarki, nawozy, narzędzia ogrodnicze itp.,
  • Fotowoltaika – panele słoneczne.

fotowoltaika

Uwzględniając europejskie przepisy dotyczące ochrony środowiska, BAT poszerza swój asortyment o materiały i produkty ekologiczne. Na niektóre można dostać dofinansowanie z Ministerstwa Środowiska.

Od niedawna przy markecie działa Centrum Stolarskie – prawdziwy raj dla stolarzy i majsterkowiczów. Kupić tu można wszystkie niezbędne w pracach stolarskich materiały. Osoby szukające inspiracji mogą także skorzystać z ekspozycji nowoczesnego showroomu.

Ponadto BAT do zespół wykwalifikowanych pracowników oferujących fachowe doradztwo podczas zakupów. Firma oferuje także usługi takie jak transport do 24 ton, pomoc w budowie i remontowaniu, indywidualne rozwiązania dla konkretnych inwestycji oraz ustalenie warunków kredytu.

Sklepy budowlane BAT to nie tylko przestrzeń zakupowa, ale również kompleksowe wsparcie na każdym etapie – od wyboru materiałów, przez zakupy, transport aż po budowę. Osoby stawiające na jakość produktów i usług, zachęcamy do korzystania z oferty tej pomorskiej sieci marketów budowlanych.

bat

[Głosów:0    Średnia:0/5]