Każdy z nas pragnie mieszkać w pięknym domu lub mieszkaniu urządzonym wg własnych upodobań. Z uwagi na duże zainteresowanie wystrojem wnętrz i zapotrzebowaniem klientów na artykuły do dekoracji wnętrz powstała nasza galeria Dexa.

Nasi klienci mogą znaleźć nas na al. Armii Krajowej 4a w Rzeszowie oraz pod adresem strony internetowej http://dexa-rzeszow.pl . Galeria Dexa mieści wiele stoisk światowej klasy firm z branży dekoracji wnętrz, mebli oraz innych związanych z tą tematyką. Poza ściśle dekoracyjną i budowlaną branżą znajdują się tu też biuro radcy prawnego, biura deweloperów oraz biuro firmy zajmującej się wynajmem aut.

zdjecie-2

Klienci, którzy odwiedzą naszą galerię znajdą tylko najwyższej jakości produkty. Osoby zainteresowane zakupem mebli mają do dyspozycji kilka sklepów meblowych m.in. VOX, sklep Meblers oferujący meble tapicerowane, oraz sklep oferujący meble dla dzieci Miej Więcej. Są to bardzo znane marki, które charakteryzują się wysoką jakością produktów oraz przystępnymi cenami. W naszej galerii nie przepłacisz – wszystkie artykuły oraz usługi oferowane są w konkurencyjnych cenach. Najemcy lokali w naszej galerii wnętrz oferują także szeroki asortyment oświetlenia LED oraz tradycyjnego. Sklepy z oświetleniem marki Co się nawinie, Lampon oraz SCANDTERM w swojej ofercie mają różnego rodzaju lampy i kinkiety nie tylko do wnętrza domu lub mieszkania. Ogromna oferta tego typu artykułów sprawia, że jesteśmy najlepiej wyposażonym sklepem w mieście.

zdjecie-3

Osoby, które nie mają zmysłu przestrzennego oraz nie znają się na dekoracji wnętrz, z pewnością zainteresuje oferta kilku biur projektowych m.in. FABRYKA INSPIRACJI, gdzie specjaliści od projektowania wnętrz przygotują projekt wg wytycznych klienta. Galeria Dexa to także usługi. Klienci znajdą w niej biura deweloperów, którzy bez problemu sprostają nawet najbardziej wymyślnych projektów domów.

Nasza galeria to wszystkie towary oraz usługi związane z budownictwem, remontem oraz wykończeniem i urządzaniem wnętrz w jednym miejscu. Od dziś nie musisz szukać po całym mieście materiałów, u nas wszystko znajdziesz w jednej lokalizacji. Zapraszamy wszystkich serdecznie wraz z rodzinami na zakupy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej http://dexa-rzeszow.pl .

zdjecie-4

[Głosów:1    Średnia:5/5]