Inteligentna pralka – jeszcze bardziej intuicyjne działanie

Nowoczesny dom potrzebuje nowoczesnych urządzeń, które pomogą nam zapanować nad codziennymi pracami domowymi. Pralka to jedno z tych urządzeń AGD, które ograniczają wysiłek związany z praniem do załadowania bębna i uruchomienia odpowiedniego programu. Czas prania dostosowują natomiast do naszych preferencji. Czyż nie brzmi to idealnie?

Supernowoczesna pralka – bardziej precyzyjne funkcje

W procesie prania wykorzystuje się obecnie wiele funkcji, które bezpośrednio lub pośrednio składają się na uzyskanie idealnie czystych tkanin. Nie wystarczy już tylko zaprogramować temperatury prania. Współczesne pralki, takie jak choćby model WW90M644OBW, dbają nie tylko o jakość Twojego prania, ale również o ochronę środowiska, redukowanie kosztów prania oraz jak najdłuższe utrzymanie pralki w dobrej kondycji. Jest to możliwe dzięki trzymaniu się pewnej konwencji w projektowaniu innowacyjnych pralek.

Funkcje prania

Przykładem pralki, które posiadają super funkcje dopierania każdych zabrudzeń, oszczędzania energii, wody i ograniczania eksploatacji sprzętu, jest na przykład Electrolux z serii Perfect Care, a także pralka Samsung QuickDrive WW90M644OBW. Sortując pranie, możesz oczywiście ustawić ręcznie temperaturę i prędkość obrotów. Jednak dużo wygodniej jest skorzystać z gotowych programów, na przykład do prania ciemnego, jasnego, kolorowego, jeansów, pościeli, delikatnego prania czy super szybkiego. Wystarczy prosta nauka sortowania prania na różne kategorie, aby móc „wycisnąć” ze swojej nowej pralki jak najwięcej dobrego! Zgodnie ze swoimi własnymi preferencjami można też ustawić żądany czas zakończenia prania. To rewelacyjny system, który pozwala wstawić pranie przed wyjściem do pracy, by zaraz po powrocie wyjąć je świeże i nie zleżałe w bębnie!

Funkcje konserwacji urządzenia

Zamiast stosowania chemicznych środków do czyszczenia bębna, w pralkach typu WW90M644OBW wystarczy załączyć program czyszczenia bębna co pewną liczbę cykli. Intuicyjne działanie opiera się na tym, że pralka sama przypomina o umyciu jej! Dobrym sposobem na lepsze porozumienie z pralką jest też obsługiwanie jej za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona. Użytkownik powinien być świadomy tego, że to właśnie korzystanie z pralki zgodnie z jej funkcjami pozwala żyć urządzeniu dłużej i bez niepotrzebnych wizyt serwisanta.

Dodatkowe możliwości

Jeśli w Twoim domu stanie pralka Samsung QuickDrive WW90M644OBW czy Electrolux EW6S306SPX PerfectCare, będziesz mieć możliwość przekonania się, że intuicyjna, nowoczesna pralka to coś, co zdecydowanie warto mieć u siebie. Cykl ekspresowego prania pozwoli wyprać wszystko bardzo dokładnie, ale przy mniejszym zużyciu energii, a także w krótkim czasie. Innowacyjne systemy piorące sprawiają, że nawet trudne plamy są skutecznie dopierane, nawet przy mniejszej ilości detergentu do prania. Dzięki pralce WW90M644OBW czy EW6S306SPX pranie jest czynnością, która zużywa o wiele mniej energii i wody niż w innych, starszych modelach. Dodatkowo nowe funkcjonalności chronią grzałkę przed osadzaniem się kamienia i zapobiegają nieprzyjemnym zapachom w bębnie, będącym skutkiem gromadzenia się osadów z proszku czy brudów z tkanin.

Wybór nowej pralki nie powinien być więc dyktowany tylko sposobem ładowania, pojemnością bębna czy ceną urządzenia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]