Mini żurawie dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą pracować w wąskich i trudno dostępnych obszarach. Niektórych zaskoczyć może fakt, że te niewielkie maszyny podnoszą kilkudziesięcio kilogramowe przedmioty. Są wyposażone w ssawki ssące, dzięki czemu mogą przenosić i wbudowywać w ramę budynku szyby. Maeda to japońska firma, światowy lider w branży dźwigowej, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych minidźwigów, które z powodzeniem przejmują zadania wykonywane dotychczas przez instalacje dźwigowe, żurawie gąsiennicowe, czy żurawie samochodowe. Po co pchać konia pod górę skoro można skorzystać z pomocy miniżurawia?

Mini żurawie – podnieś to co chcesz, gdzie chcesz!

Mini żurawie od zwykłych dźwigów różnią się przede wszystkim wielkością, łatwością obsługi i skutecznością. Co mamy na myśli? Mini żurawie to maszyny obsługiwane zdalnie. Pozwala nam to obserwować i intuicyjnie oraz z niezwykłą precyzją sterować pracą maszyny z każdego miejsca. Nazywane „żurawiami pająkami” mini żurawie zawdzięczają swoją nazwę designerskim i konstrukcyjnym rozwiązaniom, które nadają im elastyczności i szybkości kojarzącą się ze zwinnością wielonogich pająków. Maszyny te wyposażone są w podpory hydrauliczne, dzięki którym mogą wykonywać swoją pracę na bardzo nierównych terenach z dużą elastycznością i możliwością dopasowania do gruntu. Ponadto mini żurawie japońskiej firmy Maeda przeniosą od 1 do 8 ton. Wyposażone są w silniki kombi z możliwością pracy jako silnik Diesla lub silnik elektryczny, co gwarantuje cichą i bezemisyjną prace w obszarze wewnętrznym i zewnętrznym. Ich haki sięgają do 25,50 metrów. Ze względu na gąsienice pokryte gumową powłoką chroniącą podłoże można je stosować na zewnątrz i wewnątrz. Ciasne pomieszczenia, strome pagórki, grząskie podłoża, wąskie szczeliny, konstrukcje szklane lub metalowe na budowach to ulubione miejsca „maszyn pająków”. Inną zaletą mini żurawi nad wielkimi dźwigami jest ich niewielki rozmiar. Z łatwością można je przewozić na przyczepce lub małej ciężarówce. Przecisnął się przez każde drzwi, zmieszczą się w windzie towarowej. Porządne firmy wypożyczające mini żurawie zapewniają serwis na terenie całej Polski. Nie dłużej niż w 6 godzin od czasu wypożyczenia lub kupienia sprzętu serwisant przybędzie na miejsce. Jeśli doświadczasz trudności w obsłudze żurawia, nic się nie martw, obsługa uplifter.pl też to przewidziała i biuro obsługi pozostaje od Twojej dyspozycji.

Czemu wybraliśmy japońską firmę Maeda?

 Jako specjalista w tej branży oferuje ona szeroką paletę produktów charakteryzujących się wyśmienitym stosunkiem ceny do jakości, jakością na której mucha nie siada i kompetentną obsługą klienta, która udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]