Niski hoker

Hokery znane są nam przede wszystkim z pubów, gdzie znajdują się w pobliżu baru albo bocznych, wysokich stolików. Pozwalają zająć miejsce w typowo klubowym stylu. Nie oznacza to jednak, że nie mogą zostać wybrane do domu. Wręcz przeciwnie, sprawdzą się doskonale także jako uzupełnienie kuchennych mebli.

Idealny do wyspy kuchennej

Masz dużą kuchnię, na środku której znajduje się wyspa? W takim razie na pewno od czasu do czasu tobie albo innym domownikom marzy się, aby tam usiąść. Zwykły stołek jest jednak nieco za niski i wygodny, a krzesło – pomijając nawet jego wysokość – po prostu by tam nie pasowało.

Właśnie w takiej sytuacji warto sięgnąć po hokery. Te wysokie stołki typu barowego świetnie sprawdzają się jako dodatki do wyspy kuchennej. Pozwalają siedzieć przy niej wygodnie, na odpowiedniej wysokości i wykonywać wszystkie czynności, jakie tylko przyjdą nam do głowy. Z pewnością przydadzą się w trakcie przygotowywania posiłków, ale docenią je także dzieci, które na pewno w kuchni lubią robić dosłownie wszystko.

Do małej kawalerki z otwartą kuchnią

Być może mieszkasz w małej kawalerce, gdzie kuchnia jest otwarta i łączy się płynnie z pokojem. Jedyne, co je oddziela, to być może półścianka albo wąski blat, który służy ci również jako stół. Oczywiście, wszyscy wiedzą, że w kawalerce nie ma za wiele miejsca, więc nie zamierzamy zaproponować ci do niej klasycznych krzeseł, których najpewniej nie miałbyś gdzieś zmieścić. Hokery sprawdzą się znacznie lepiej!

Wybierając niski hoker do kawalerki, będziesz miał pewność, że nie będzie ci zawadzał. Kiedy nie będziesz go używał, schowasz go (przynajmniej w dużej mierze) właśnie pod blat albo przysuniesz jak najbliżej funkcjonalnej półścianki. Z kolei siadając na nim, nadal nie będziesz zajmował aż tyle miejsca, by nikt więcej oprócz ciebie nie mógł się tam przecisnąć – a to na pewno pomoże ci zapraszać znajomych do małego mieszkanka jeszcze częściej niż dotychczas.

Do nowoczesnego i klasycznego wystroju

Ogromną zaletą hokerów jest ich uniwersalność. Na stronie https://euforma.pl/kategoria-produktu/meble/hokery/niskie-hokery możesz znaleźć cały szereg ich modeli, wykonanych z różnych materiałów i w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do każdego wystroju wnętrza.

Co równie ważne, niskie hokery doskonale wpasowują się zarówno w minimalistyczne, jak i bogate stylizacje. Są znane już od wielu lat w barach, dzięki czemu można je spokojnie stosować zarówno ze stylizacją retro i vintage, jak i z bardziej współczesnymi meblami. Na pewno najbardziej spodobają się zarówno tym, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania, jak i niezwykły design.

[Głosów:0    Średnia:0/5]