Podłogi winylowe w domu i w pracy

Winylowe podłogi stają się w Polsce coraz popularniejsze. Coraz częściej stosuje się je nie tylko w szkołach, biurach, szpitalach, lecz również w domu, ponieważ mają wiele zalet.

Winyl

Winyl, czyli główne tworzywo, z którego wykonane są podłogo winylowe, to nowoczesny, syntetyczny materiał, przypominający płytkę PCV. Z wierzchu ma przezroczystą warstwę poliuretanu, pod nią warstwę wspomnianego PCV, z kolei pod nią znajduje się trzecia warstwa, z tłoczonym wzorem, nadająca całości trwałości i odporności.

Wysokiej klasy podłogi winylowe firmy Gerflor są jedną z głównych specjalności salonu Grupa Fachowców ze Swarzędza. Można je w nim zakupić, a ekipa montażowa, składająca się z doświadczonych ekspertów, szybko, solidnie i za przystępną cenę położy ją w wybranym przez klienta pomieszczeniu.

Rodzaje winylu

W ofercie rynkowej są dwa rodzaje podłóg winylowych – płytki winylowe i panele winylowe. Obydwa charakteryzują się dużą trwałością i są też bardzo odporne na uszkodzenia. Dostępne są szerokiej palecie kolorów, co pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia.

Zalety podłóg winylowych

Oferowane przez salon Grupa Fachowców podłogi winylowe firmy Gerflor doskonale sprawdzą się w każdym lokum. Dom, szkoła, szpital, sklep, hala sportowa, biuro, restauracja – w tych i wielu innych miejscach warto pomyśleć o wyłożeniu podłogo winylem. Dlaczego? Z paru istotnych powodów.

Podłogi winylowe łatwo jest utrzymać w czystości. Są też trwałe oraz odporne na zanieczyszczenia. Winyl jest również materiałem odpornym na szkodliwe działanie promieni UV. Zaletą najważniejszą jest jednak to, że podłoga winylowa może nam służyć przez długie lata. Nie bez znaczenia jest również estetyczny wygląd płytek i paneli winylowych, który sprawa, że podnoszą walory estetyczne pomieszczenia, w którym się znajdują.

Podłogi winylowe Gerflor, jakie można kupić salonie Grupa Fachowców, to także produkty wodoodporne i elastyczne. Dzięki temu nadają się także do kuchni i łazienek. Stanowią też dobrą izolację akustyczną, co ma niebagatelne znaczenie, gdy mieszka się w bloku. Podłogi z winylu mają też dobre właściwości antypoślizgowe.

Montaż podłóg winylowych

Salon Grupa Fachowców oferuje także montaż podłóg winylowych Gerflor. Dokonuje go doświadczona, mająca za sobą szkolenie u producenta ekipa montażowa. Instalacji dokonuje się szybko, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu formy Gerflor, pozwalającemu na montaż bez użycia kleju (system zatrzaskowy), na każdej powierzchni. Wystarczy tylko dociąć winyl do powierzchni pomieszczenia. Specjaliści z Grupy Fachowców wcześniej dokładnie pomierzą lokum, zaproponują korzystną cenę (możliwość płatności na raty) oraz bezpłatnie doradzą, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym miejscu. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://gf.biz.pl/.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]