łóżka dla dzieci

W przypadku kiedy w niewielkim domu mamy do czynienia z dużą rodziną, w skład której wchodzi nie jedno, a kilkoro dzieci, warto zadbać o przestrzeń. Tutaj naprawdę liczy się każdy centymetr. Pamiętajmy, że mowa o komforcie i bezpieczeństwie.

Łóżka piętrowe dla dzieci

Pokój dla dzieci stanowi miejsce ich zabaw oraz snu. Skupimy się na drugim aspekcie, ponieważ ma on ogromny wpływ na nasze życie i życie naszych pociech. Zadowolone i wyspane dziecko to zadowolony rodzic. Dysponując niewielką przestrzenią, naprawdę warto wziąć pod uwagę zakup łóżka piętrowego. Charakteryzują się specyficznym designem i zapewniają oszczędność miejsca oraz gwarantują (najczęściej) bezpieczeństwo dzieci. Producenci mając na uwadze, dla kogo są przeznaczone ich produkty, wykorzystują innowacyjne rozwiązania i dbają by ich produkt był wykonany z wysokiej jakości materiałów. Łóżka piętrowe dla dzieci w większości przypadków wykonane są z drewna litego co zapewnia stabilność ich konstrukcji.

Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, to koniecznie wejdź na stronę internetową wnm-group.pl. Znajdziesz tam naprawdę wiele ciekawych rozwiązań i modeli łóżek. Jeśli chodzi o ofertę sklepu WNM group to jest ona bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przed wyborem łóżka warto skonsultować opcję z dzieckiem bo pamiętajmy, że ono też ma coś do powiedzenia i przykładowo dany model może podobać się nam rodzicom, a naszym pociechom już niekoniecznie.

Które rozwiązania warto wziąć pod uwagę?

Zasługują na nią z całą pewnością (z uwagi na cenę i proste rozwiązanie) łóżka Wanda i Sophie. Oba modele charakteryzują się zaokrąglonymi krawędziami co zapewni bezpieczeństwo dzieciom. Nawet jak się uderzą, to nie spowoduje to takich skutków, jak w przypadku zastosowania ostrych krawędzi. Kolejnym ważnym elementem jest zastosowany solidny drewniany stelaż składający się z 14 listew (w przypadku Sophie). Dzięki zastosowaniu takiej metody, maksymalne obciążenie to ok. 150 kg.

Z kolei w przypadku łóżka piętrowego Wanda możemy wziąć pod uwagę przestrzeń między piętrami. Zapewnia ona komfortową możliwość swobodnego siedzenia nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Model Wanda wyróżnia się dodatkowo barierkami ochronnymi wykonanymi co oczywiście wpłynie na bezpieczeństwo dzieci. Na uwagę zasługuje jeszcze jeden fakt. Mianowicie chodzi o to, że w procesie produkcyjnym w trosce o nasze pociechy producenci wykorzystują tylko i wyłącznie lakieru antyalergiczne i ekologiczne. Jeśli zdecydujesz się na zakupy, to podczas składania zamówienia będziesz miał możliwość wyboru odpowiedniego materaca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]