Akracing liderem rynku krzeseł obrotowych

Liczące się marki, które produkują krzesła do komputera, już dawno postawiły na intensywny rozwój. Liderzy mocno wyprzedzają konkurencję, zarówno jeśli mówimy o wykorzystanych technologiach, czy lepszych gatunkowo komponentach, ale w konsekwencji również ich wynikach sprzedażowych, które są dużo lepsze niż u ich rywali.

Mocną pozycją i wciąż rosnącą sprzedażą w branży tworzącej krzesła obrotowe może poszczycić się firma Akracing. Zapotrzebowanie rośnie w takim tempie, że producenci zmuszeni byli do uruchomienia kolejnych linii produkcyjnych, ale to nie jedyne działania na rzecz rozwoju firmy jakie prowadzą.

Przede wszystkim uważnie wsłuchują się w głos klientów, którzy nabywają ich fotele komputerowe, bo to przecież ich opinie i potrzeby są priorytetowe. W takim układzie regularnie pojawiają się również nowe serie foteli, których parametry celują w kolejne grupy potencjalnych klientów. Jest to wynikiem coraz większej świadomości konsumentów, którzy zdecydowanie wiedzą czego oczekują od sprzętu, który chcą zakupić i precyzyjnie artykułują swoje wymagania. Pozycję lidera Akracng zdobywa właśnie dzięki szacunkowi do tych potrzeb i poszukiwaniu rozwiązań powalających je zaspokoić.

proxf

Spośród wszystkich serii foteli Akracing dostępnych obecnie w sprzedaży, kilka zyskało nieprawdopodobną wręcz popularność. Pierwsze pozycje w rankingach sprzedażowych zdobywają fotele obrotowe Akracing ProX. Jednym z atutów tej linii wyrobów jest fakt, że są to krzesła do komputera o zdecydowanie najwyższym oparciu, dzięki czemu nawet bardzo wysoki użytkownik otrzyma odpowiednie podparcie pleców, na całej długości kręgosłupa. Również szerokość siedziska w najszerszym punkcie jest tutaj zwiększona, dzięki czemu także dobrze zbudowany gracz poczuje się komfortowo w tym fotelu. Kolejna seria, która cieszy się coraz większą popularnością nosi nazwę Akracing Player. Tutaj mamy do czynienia z nieco węższym, ale wciąż na tle innych serii znacząco szerokim siedziskiem oraz wydłużonym oparciem, które to atrybuty pozwalają, by fotele komputerowe z tej linii służyły wysokim użytkownikom o mocnej budowie ciała. Następna z trzech najpopularniejszych serii to Akracing Nitro. Tutaj natychmiast można dostrzec pewną subtelną różnicę w sylwetce fotela, a mianowicie w szczytowej części oparcia, które nie zwężą się drastycznie ku górze, a jedynie traci nieco centymetrów na swojej szerokości. Jest to zarazem kolejne krzesło obrotowe dla osób, które preferują przestronniejsze siedziska. Tak jak wszystkie inne serie Akracing, również te cieszące się największą sympatią klientów, posiadają obszerne możliwości regulacji w zakresie kąta odchylenia oparcia, położenia podłokietników oraz ustawień wysokości siedziska. Wszystkie są również solidnie wykonane, komfortowe i nienagannie się prezentują. Pewnie to właśnie zestawienie tych wszystkich walorów decyduje o tym, że Akracing produkuje jedne z najbardziej pożądanych krzeseł do komputera na rynku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]