zestaw podtynkowy

Nowoczesne rozwiązania łazienkowe zachwycają swoim komfortem i wysoką jakością wykonania. Jednymi z chętniej wybieranych rozwiązań, zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach firmowych, są obecnie zestawy podtynkowe. Posiadają szereg zalet, które decydują o ich popularności, dlatego zachęcamy również ciebie do skorzystania z możliwości, jakie dają.

Czym jest zestaw podtynkowy?

Zestaw podtynkowy to pełne wyposażenie toalety, które zawiera w sobie stelaż wraz z rurami, zbiornik na wodę, mechanizm zwalniający oraz wszystkie niezbędne przyłącza. W zestawie może znajdować się także sam przycisk do uruchamiania przepływu wody.

Podwieszana toaleta: dlaczego warto się na nią zdecydować?

Zestaw podtynkowy jest jednym z innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na zamontowanie podwieszanej toalety. Jest to rozwiązanie nowoczesne i niezwykle wygodne, które na pewno zostanie docenione w każdym domu i w każdym zakładzie pracy.

Przede wszystkim odznacza się niezwykłą wygodą w trakcie sprzątania: dzięki podwieszenie muszli na ścianie, pozostaje pod nią wolna przestrzeń, którą łatwo można oczyścić za pomocą mopa. Nie występują żadne ciasne zakamarki, które pojawiały się w starszych konstrukcjach, dzięki czemu nie zbiera się w nich kurz i brud.

Podwieszenie toalety sprawia także, że łazienka nabiera lekkości i większej przejrzystości. Cała konstrukcja wydaje się mniejsza i delikatniejsza, niż klasyczne toalety. Może to być szczególnie istotne w pomieszczeniach, w których dominują subtelne linie i delikatne meble.  Pewnością docenią je szczególnie panie, jeśli to one decydują o wystroju łazienki.

Oszczędność miejsca 

Kolejnym atutem zestawu podtynkowego jest mniejsza zajmowana powierzchnia w łazience w stosunku do tradycyjnych toalet. Wszystko za sprawą schowanej w ścianie spłuczki oraz rur, które pozwalają na cofnięcie toalety o przynajmniej kilka-kilkanaście centymetrów. W efekcie całe pomieszczenie powiększa się, co na pewno będzie ważne w tych łazienkach, które nie mają dużej powierzchni.

Niski zestaw podtynkowy i dodatkowo półeczka

Wybierając niski zestaw podtynkowy, który zazwyczaj kończy się na wysokości nieco powyżej metra, zyskać można dodatkową półeczkę nad toaletą. Jest to możliwe poprzez odpowiednie wykonanie murku ponad zestawem podtynkowym. W efekcie powstaje dodatkowa przestrzeń, która można wykorzystać na podręczne akcesoria lub łazienkowe dekoracje.

Łazienka twoich marzeń

Jeśli zdecydujesz się na zakupienie zestawu podtynkowego marki wannaczykabina.pl, to będzie on nie tylko elegancki, ale także funkcjonalny. Zestaw wyposażony jest bowiem w spłuczkę, która pozwala na regulowanie przepływu wody w zależności od potrzeb. Dzięki temu ułatwia oszczędzanie wody, a co za tym idzie także pieniędzy. Pozytywnie wpływa także na środowisko naturalne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]