basen

Własny basen to synonim luksusu i niezależności. Możemy z niego korzystać kiedy tylko nam się spodoba i nie musimy tolerować obecności nieznajomych osób. Taka inwestycja to wielkie udogodnienie dla całej rodziny. Bez wychodzenia z domu można delektować się relaksującą kąpielą pod gołym niebem. Warto wiedzieć, że od jakiegoś czasu na polskim rynku dostępne są wyroby światowej marki producenta basenów. Sprawdźmy, co znajduje się w jego ofercie.

Renomowany producent basenów

Laghetto kojarzy się z kąpielą i promieniami słonecznymi. Nic dziwnego, firma dostarcza produkty, które pozwalają korzystać z życia. Marka należy do holdingu Fluidra, którego oddziały zlokalizowane są na całym świecie. Przedsiębiorstwo od ponad 50 lat proponuje wysokiej klasy baseny oraz ich wyposażenie. Misją całego koncernu jest poszanowanie wody i racjonalne jej wykorzystanie. Oferowane produkty nastawione są zatem na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu kąpieli i jednocześnie jak najmniejsze zużycie tego ważnego dla wszystkich nas zasobu.

Załoga firmy robi wszystko, aby asortyment był zróżnicowany i zaspokajał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty wykonuje się z najwyższej jakości komponentów, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Katalog produktów obejmuje baseny o różnej konstrukcji, gabarytach i wyglądzie. W opcji są baseny ogrodowe, domowe, tarasowe, naziemne, stelażowe. Każdy z wymienionych rodzajów zbiorników posiada swoje grono zwolenników.

Designerskie baseny dedykowane na zewnątrz i do wewnątrz pomieszczeń

Dla osób, które przywiązują ogromną wagę do stylu domowego i ogrodowego wyposażenia, dedykowane są przede wszystkim baseny z serii Playa i Dolce Vita. Te wyrafinowane konstrukcje basenowe idealnie wpisują się w najbardziej nowoczesne wnętrza. Przy czym można je ustawić zarówno w ogrodzie, na tarasie, jak i w zabudowanej części domu.

Dla przykładu, Playa to niezwykle reprezentacyjny mini-basen, który przyciąga wzrok włoskim designem. To taki basenowy salon, który posiada miękkie miejsca do opalania oraz poduszki uszyte z delikatnych dla skóry tkanin w kolorach: białym, szarym lub kawowym. Warto wspomnieć, że Playa jest w pełni konfigurowalna. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej, a zewnętrzne elementy zrobione z paneli rattanowych z włókna syntetycznego. To zatem trwały i stabilny mebel basenowy. W standardzie otrzymujemy system uzdatniania wody oraz reflektory LED. Wśród akcesoriów znajdują się natomiast: leżak, przykrycie, ogrzewanie wodne oraz masaż powietrzny z bąbelkami.

Baseny stelażowe dedykowane do Twojego ogrodu

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także baseny stelażowe. Są świetną alternatywą dla pływalni publicznych. Mogą z nich z powodzeniem korzystać nie tylko dzieci, ale również dorośli, i to jednocześnie. Upalne lato z takim basenem to czysta przyjemność.

W ofercie Laghetto.pl dostępne są produkty, które można dostosować do powierzchni ogrodu oraz własnych preferencji. Takie konstrukcje mają naprawdę sporo zalet, w tym: niezwykle prosty i szybki montaż, brak konieczności wykonywania dodatkowych prac ziemnych, lekkość i trwałość konstrukcji, dostępność całej masy akcesoriów, które znajdują się w zestawie z basenem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]