Budowa własnego domu to spełnienie marzeń, ale i spore wyzwanie. Nie łatwo połączyć nadzór nad aktualnie wykonywanymi pracami budowlanymi i regularne dostarczanie niezbędnych materiałów na budowę z codziennym życiem i obowiązkami.

Ogromnym ułatwieniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z usług sklepu budowlanego (https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane) oferującego dowóz zamówionych towarów bezpośrednio na budowę. Jak wygląda taka usługa w praktyce? O czym powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się z niej skorzystać? Żeby zrobić zakupy, wystarczy przygotować listę materiałów i akcesoriów, których potrzebujemy, a następnie złożyć zamówienie w wybranym sklepie za pośrednictwem telefonu lub strony internetowej. Zaoszczędzimy w ten sposób sporo czasu – nie tylko dzięki temu, że nie będziemy musieli osobiście jechać do sklepu, ale przede wszystkim dzięki temu, że nie będziemy musieli samodzielnie wyszukiwać potrzebnych produktów na terenie całego sklepu. Każdy, kto choćby raz starał się znaleźć konkretny artykuł w dużym sklepie budowlanym, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, ile czasu to zajmuje. Po przyjęciu zamówienia pracownicy sklepu kompletują wszystkie towary, które zamówiliśmy.

Dostawa odbywa się w dowolnym, wybranym przez nas terminie ustalonym podczas rozmowy telefonicznej. Przy składaniu zamówienia należy także wskazać z imienia i nazwiska osobę, która będzie mogła odebrać materiały budowlane w naszym imieniu, jeśli nie będziemy w stanie zrobić tego osobiście. Zamówienie jest dostarczane na budowie maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych, zależnie od dostępności poszczególnych towarów. Płatności za zakupy dokonuje się przy odbiorze. Zwykle możemy zapłacić gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio u kierowcy. Przy odbiorze zamówienia powinniśmy sprawdzić jego kompletność i stan wszystkich dostarczonych materiałów.

Cały proces zamawiania materiałów budowlanych z dostawą na budowę przebiega sprawnie i bezproblemowo. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli najbliższy sklep budowlany znajduje się kilkanaście kilometrów od naszej budowy. Dzięki temu nie musimy tracić czasu i energii na kolejne dojazdy do sklepu. Nic dziwnego, że usługa dostarczania materiałów budowlanych na miejsce budowy z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością wśród inwestorów.

Obecnie oferuje ją sklep Bricoman. Warto skorzystać z takiej możliwości, zwłaszcza jeśli brakuje nam czasu na samodzielne robienie zakupów lub gdy nie dysponujemy odpowiednio dużym samochodem

[Głosów:1    Średnia:5/5]