Jeżeli jesteś ze Szczecina lub okolic i poszukujesz rozwiązania, dzięki któremu do Twojego mieszkania będzie docierać mniej słońca w upalne dni, a do tego chcesz, żeby było to rozwiązanie estetyczne, powinieneś sprawdzić jedną firmę. To producent rolet i plis Gamma.

Dlaczego Gamma

Szczecińska firma Gamma http://gamma.szczecin.pl/ może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem, związanym z branżą osłon okiennych. Do tej pory z jej usług skorzystało kilkudziesięciu klientów. Zarówno indywidualnych, jak i firm, prywatnych oraz państwowych.

Inny powód, który warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu kogoś, kto zajmuje się osłonami okiennymi, jest taki, że Gamma ma szeroką ofertę. Obejmuje ona także sprzedaż i montaż moskitier (na pewno bardzo przydadzą się późną wiosną i latem, gdy wokół pełno jest latających owadów i insektów) oraz rolety zewnętrzne i markizy.

Wszystko, co proponuje szczecińska firma, zapewni Twojemu lokum skuteczną osłonę i podniesie jego walory estetyczne. Do tego jest trwałe, wykonane z dbałością o detale. Przedmioty w ofercie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Plisy

Jedną ze specjalności szczecińskiej Gammy są produkowane przez nią plisy. Okno zasłania tkanina, pomarszczona harmonijkowo. Rozwiązanie to jest nowoczesne, funkcjonalne i ma charakter dekoracyjny. Plisy są przesuwane (góra-dół lub dół-góra) i dzięki temu można regulować stopień zasłonięcia okna ściennego lub dachowego, także okna o nietypowym kształcie (trójkąt, łuk, trapez). Można naprawdę dokładnie wyregulować ilość światła w pomieszczeniu. Plisy można wykonać z różnych tkanin, a ich regulacja może być mechaniczna lub elektryczna.

Rolety

Często spotykanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zasłanianie okien w budynkach, są rolety – http://gamma.szczecin.pl/?rolety-dachowe. Te montowane od strony zewnętrznej w dużym stopniu zabezpieczają przed utratą ciepła zimą oraz nie dopuszczają do przegrzania pomieszczeń w lecie. Mają też działanie wytłumiające, co sprawia, że hałas na zewnątrz nie jest tak uciążliwy. Są też dobrym zabezpieczeniem przed włamywaczami. Gamma świadczy usługi serwisowe i montażowe rolet zewnętrznych.

Bardzo stylowo prezentuje się też kolejny punkt w ofercie firmy Gamma, którym jest roleta dzień noc, zwana też zebrą lub duo. Pozwala na całkowite zaciemnienie pomieszczenia albo dopuszczenie do niego takiej ilości światła, jaka jest nam potrzebna. Przypomina trochę żaluzję poziomą, a uszyta została z dwóch warstw materiału.

Oferta firmy Gamma to również produkty wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Chociażby ręczenie malowane albo ozdobione wzorami, jakich zażyczy sobie zleceniodawca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]