Remont łazienki wiąże się z ogromem prac, jakie trzeba będzie wykonać, jak również wysokimi kosztami, które trzeba będzie ponieść. Nie każdy w danej chwili może sobie na takie przedsięwzięcie pozwolić, choćby z braku funduszy czy innej przyczyny. Alternatywą dla dłużących się w nieskończoność remontów jest zmiana dotychczasowych akcesoriów i dodatków na nowe, dzięki którym można całkowicie odmienić dane pomieszczenie.

Zabawa wzorami i kolorami

Na nowe wymienić możesz wszystko to, co da się podnieść, odkręcić czy rozmontować, czyli w grę wchodzą akcesoria codziennego użytku takie jak mydelniczka, kubek na szczoteczki, czy dozownik na mydło, ale też uchwyt na papier toaletowy, półki na kosmetyki, szafki, kosze na pranie czy nawet baterie łazienkowe. Wszystkie dodatki dobieraj jednak z głową, mając na uwadze ogólny wygląd pomieszczenia jak również to, by razem tworzyły jedną spójną całość.

Klasyczne akcesoria do łazienki keuco nadadzą Twojemu wnętrzu całkiem nowego wymiaru. Wybierając takie przedmioty jak kosz na ręczniki, wszelkiego rodzaju uchwyty czy baterie, zwróć przede wszystkim uwagę na ich jakość i precyzję wykonania. Z założenia będą one służyć Ci przez kilka najbliższych lat, dlatego dobrze by było nie mieć zastrzeżeń do ich wyglądu.

Jeśli zdecydujesz się na proste i klasyczne akcesoria łazienkowe postaw na barwne dodatki, które dodadzą całemu wnętrzu wyrazu i charakteru. Zwróć uwagę na wygląd glazury i sanitariów łazienkowych. Jeśli są proste i utrzymane w jednym kolorze spokojnie możesz poszaleć z dodatkami. Gdy same w sobie są udziwnione i reprezentatywne lepiej postawić na niezbyt rzucające się w oczy dodatki.

Ładne i funkcjonalne

Twoja łazienka nie jest zbyt dużo i masz obawy, że umieszczenie w niej dodatkowych przedmiotów przytłoczy całe pomieszczenie? Postaw na takie, które będą nie tylko dobrze się prezentować, ale też przydadzą się w codziennym życiu. Przykładem mogą być ozdobne kosze i pojemniki, do których zapakujesz wszystkie kosmetyki, środki czystości, czy będziesz składować brudną bieliznę, a zamknięte będą piękną dekoracją łazienki. Już same ręczniki ozdobne sprawią, że łazienka będzie wyglądać dużo lepiej niż jakby umieścić w niej szaro-bure materiały. Miej też na uwadze, że wygląd łazienki świadczy o Tobie, dlatego zawsze powinno w niej być schludnie i czysto.

[Głosów:1    Średnia:5/5]